CASTILYA

natural

SOAP

Ürünümüz %100 sızma zeytinyağından üretilmiştir. 28˚C soğuk sıkım zeytinyağı ile yapılan harika bir cilt bakım ürünüdür.

Düzenli olarak kullandığınız duş jeli ve sabunlarınız harika bir kokuda, karşı konulamaz kremsi bir kıvamda olmasına ve bol miktarda köpük üretmesine rağmen aynı zamanda kimyasal maddelerle doludur ve genellikle cildinize hiç yarar sağlamayan ucuz yağlarla yapılır.

CRS Castilya natural soap ise eski geleneksel yöntem kullanılarak yapılmış ve tabii ki koruyucu, renklendirici veya ucuz dolgu maddesi içermeyen doğal bir sabundur. Yaşlanma işlemi sırasında, sabunlaşma sırasında reaksiyona girmeyen herhangi bir alkalin içeriği yavaş yavaş hava ve su içeriği ile temasta yavaşça parçalanır, sabun kalıplarını sertleştirir. Daha az kokar ancak tüm yağlar düştükçe cilt için daha sağlıklı hale gelir.

Castilya Natural Soap sağlıklı ve güzel bir yüz ve vücut sabunu. Tüm sabun kalıplarımız, kimyasal madde içermeyen doğal bir sabun arayan herkes tarafından kullanılabilir, ayrıca çeşitli cilt sorunlarına da yardımcı olabilir. Bu sabunu yapmak için kullanılan zeytinyağı kremsi bir kıvam verir ve özellikle yumuşak ve nemlendirici yapar. Sızma zeytinyağı değerli antioksidanlar içerir. Cildinizin doğal dengesini geri kazanmaya yardımcı olur, kızarıklığı ve tahrişi azaltan hafif bir anti enflamatuar etkiye sahiptir ve genellikle en hassas cilt tipleri tarafından iyi tolore edilir. Yaşlanan sabunlarımız zamanla kokularının çoğunu kaybeder ancak yaşlanan sabunların yararları kokudan çok daha fazladır, yaşlanma süresince tüm su buharlaşır uçucu yağlar taşıyıcı yağlarla birlikte konsantre olur.

Kastilya Zeytinyağı Sabunu Bileşenleri
Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, Shea yağı, Saf su, Kül suyu, Nane esansiyel yağı, Biberiye esansiyel yağı

DEAD SEA

MUD SOAP

Ölü deniz çamurunun faydaları; Ağrı ve ağrıyı hafifletir, Sedef hastalığı ve egzamayı tedavi eder, cilt görünümünü iyileştirir, akne tedavisinde kullanılır, saç dökülmesini engeller.

Ölü deniz, İsrail ve Ürdün sınırında bulunan bir tuzlu su gölüdür. Coğrafi konumu, etrafındaki ve altındaki çamuru magnezyum, sodyum, demir ve potasyum gibi mineraller bakımından zengin kılar.
Mineraller bakımından zengin çamur, Firavunların zamanından veri cilt bakımı ve tedavisi için kullanılmaktadır. Hala dünyanın en iyi cilt bakım ürünlerinden biri olarak kabul edilmektedir.
Bu mineral çamuru, yüksek ölü deniz tuzu ve doğal kimyevi bileşik konsantrasyonları nedeniyle cilt hastalıklarını iyileştirebilmektedir. Ölü deniz mineralleri doğal cilt sağlığını iyileştirmeye yardımcı olur. Ölü deniz çamur ununda cildin doğal PH dengesini sağladığı kanıtlanmıştır. Ölü deniz çamur sabunu CİLT GÖRÜNÜMÜNÜ GELİŞTİRİR bu nedenle ciltteki toksinlerin ölü cilt hücrelerinin ve ciltteki yabancı maddelerin ciltten uzaklaştırılmasına yardımcı olur, cilt dokularını nemli tutar ayrıca gözenekleri çizgileri ve kırışıklıkları en aza indirerek cildin esnekliğini de artırır. Sonuç size ışıltılı, pürüzsüz ve genç görünümlü bir cilt kazandırmasıdır. Ciltteki gözenekleri minimize ederek akne ve sivilce izlerinden kurtulmanıza yardımcı olur. Sabunumuzda kullanılan soğuk sıkım jojoba yağı anti alerjen, anti bakteriyel, iltihap giderici özellikleriyle bilinir. Hem saç derisinde hem de ciltte oluşan sivilce akne gibi sorunlar giderilebiliyor, jojoba yağının besleyici ve nemlendirici özelliğinden faydalanılıyor. Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, shea yağı ve hurma yağı içeren ölü deniz çamur sabunu cildi yeniler, detoksifiye eder doğal olarak kokuları giderir. Bu sabun vücut ile birlikte harika bir yüz sabunudur.

Ölü Deniz Çamuru Sabunu Bileşenleri
Ölü Deniz Çamuru, Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, Hintyağı, Kakao yağı, Palm yağı, Jojoba yağı, Kaolin Kili, Saf su, Kül suyu, Bergamot esansiyel yağı, Lavanta esansiyel yağı, Sandal Ağacı esansiyel yağı

African Black Soap

Anago, Alata Simena veya Ose Dudu olarak ta bilinen Afrika Siyah sabunu, batı Afrika kabileleri tarafından geleneksel yöntemlerle el yapımı olarak üretilmiştir. Akne, yağlı cilt, egzama, döküntüler ve aşırı pigmentli veya lekeli ciltler gibi çeşitli cilt koşullarını doğal yollarla tedavi etmek için yüzyıllardır kullanılmaktadır.
Bambu Ağacı, Muz ve Kakao kabukları ile diğer bileşenler geleneksel yöntemlerle güneşte kurutulur ve kil fırınlarında dikkatle pişirilir, pişirilmiş bitki materyallerinden elde edilen bu kil (Aktif karbon tozu) Afrika Siyah sabunumuzda kullanılmaktadır.
Aktif karbon tozu Hindistan cevizi yağı, hurma çekirdeği yağı ve hurma yağı gibi bitkisel yağlar ile soğuk yöntemle işlenerek sabunlaşma sağlanır ve yumuşak bir sabun haline gelir, sabun içeriğindeki maddelerin akne, keratoz, pilaris ve dermatit gibi cilt problemlerine iyi geldiği bilinmektedir.

Afrika Siyah Sabunu Bileşenleri
Aktif karbon tozu, Zeytinyağı, Hurma çekirdeği yağı, Palmiye yağı, Shea yağı, Saf su, Kül suyu, Okaliptus esansiyel yağı

Neem Oily Eczema Soap

Bu sabunda egzama için neem yağı kullanılmıştır. Kuruluk, kaşıntı ve iltihaplanma ile mücadeleye yardımcı olan bir neem yağı sabunu.
Cildi nemlendirici besleyici mükemmel zengin bir sabun. Doğal sabun, her biri kendine özelliklere sahip zengin yağlardan yapılır, diğerlerinden daha az bilinen neem yağıdır. Bu zengin yağ egzama semptomlarını yatıştırıcı olarak etkilidir. Bu yüzden egzama ve sedef hastalığı için şifa balsamında da kullanıyorum. Neem yağı sabun içerisinde kullanıldığında cildinizde koruyucu bir bariyer kalmasına yardımcı olur, doğal bileşikleri egzamanın neden olduğu tahriş ve kuruluğu tedavi etmeye yardımcı olur. Nimbidin, nimbin ve quercetin gibi doğal anti enflamatuarlar ve anti histominler olarak çalışan bileşikler olarak zengindirler. Bu kızarıklık, şişme ve kaşıntıyı azaltmaya yardımcıdır, nemlendirme içinde mükemmeldir. Bir cilt bakımı tarifinin parçası olarak kullanıldığında, lipitleri tonu ve kuru cilde nemi hapsetmeye yardımcı olur. Neem tarifte en önemli yağ olmasına rağmen diğer bileşenler cildi korumak ve beslemek için oradalar. Bu sabunu kullandığınızda cildinizde kaygan ve pürüzsüz hissettiren kremsi bir köpük oluşturur, duruladığınızda cildinizi nemlenmiş hissedeceksiniz. Diğer sabun ve jellerin yaptığı gibi cildinizi soymaz.

Neem Yağlı Egzama Sabunu Bileşenleri
Neem ağacı yağı, Zeytinyağı, Avokado yağı, Hintyağı, Hindistan cevizi yağı, Shea yağı, Saf su, Kül suyu, Biberiye esansiyel yağı, Limon esansiyel yağı

Baby's Breath Soap

Biz Bebeğinizin sağlığını düşünüyoruz!
Baby’s breath soap ta kullandığımız yağlar
Shea Butter: A,D,E,F vitamini açısından zengindir, Antioksidandır, Hem yüz hem de vücut için iyi bir nemlendiricidir. Cildin elastik bir görünüme kavuşmasına ve korumasına yardım eder. Cilt için koruyucu bir tabaka oluşturur ve ciltteki lekeleri geçirmeye yardım eder. Bebeklerin cildini rahatlatır isiliği önler mevcut isiliği geçirir.
Zeytinyağı (Sızma): Doğal sızma zeytinyağı cildimiz için bir hazinedir. Barındırdığı A,C,D vitaminleri cildi yeniden canlandırır görünümünü yumuşatır ve hoş bir renk tonu kazandırır. Aynı zamanda E vitamini ve antioksidanlar açısından zengin özleri sayesinde cildi yaşlanma etkilerine karşı korur besler, cildin yenilenmesinde önemli rol oynar. Zeytinyağı ciltteki döküntülerin kızarıkların iyileşmesinde de etkilidir.
Biz Bebeğinizin sağlığını düşünüyoruz!
Tatlı Badem Yağı Mucizesi! Tatlı badem yağı E vitamini, kalsiyum, fosfor, selenyum, çinko, bakır, demir, niasin ve magnezyum bakımından oldukça zengin cilt için çok faydalı bir yağdır. Cildi nemlendirir, kuruluğu giderir, cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Cilt te oluşan iltihapları kurutur, cilt döküntülerini giderir cildi tazeler ve canlandırır, cildi ölü hücrelerden arındırır.
Hindistan Cevizi Yağı: Hindistan cevizinde bulunan yağ asitleri cildi derinlemesine nemlendirir ve kurumasını engeller. Nemlendirici özelliği dışında diğer bir iyi yanı ise tüm cilt tipleri için uyumlu olmasıdır. Hindistan cevizi yağı cilt lekelerinden kurtulmaya yardımcı olabilecek harika bir yağdır. Hindistan cevizi yağında bulunan E vitamini ve antioksidanlar iyileşme sürecini hızlandırır ve yeni yara oluşumunu önler. Ek olarak Hindistan cevizi yağında bulunan loirik, koprilik ve koprik asitler kollajen üretimini uyarır, ciltteki hasarın iyileşmesini sağlar ve serbest radikallerin hasarını iyileştirir. Ayrıca ciltte Hindistan cevizi yağı kullanımı ağrı, kaşıntı ve özellikle bebek bezlerinin yarattığı kızarıklığı alır, düzenli olarak kullanma pişiği engellemeye yardımcı olacaktır.
Biz Bebeğinizin sağlığını düşünüyoruz!
Keçi Sütünün faydaları: Anne sütüne en yakın süt olarak bilinen keçi sütü sağlık açısından oldukça faydalıdır, keçi sütü doğal yağlar ve proteinler bakımında oldukça zengin bir içeriği sahiptir. Cilt kırışıklıklarını ve gözaltı torbalarını önleyen keçi sütü cilt güzelliğine katkı sağlamaktadır. Cilt sağlığına olan katkılarından dolayı sabun yapımında kullanılmaktadır. Uzmanların her cilt tipine önerdiği keçi sütü sabunu her yaş gurubundan bireyler rahatlıkla kullanabilir. Yaşlanma karşıtı olduğu bilinen keçi sütü cildi nemlendirir ve yumuşatır, Keçi sütü sabunu cilt lekeleri için mucize bir üründür, mantar ve egzama gibi problemleri ortadan kaldırmak ve cildi sağlığına kavuşturmada etkilidir, cilt üzerinde oluşan enfeksiyonları temizler, mikropların yayılmasını engeller ve temiz bir cilt oluşturur. Aynı zamanda A vitamini içerdiği için ölü derinin atılmasını ve derinin yenilenmesini sağlar.

Bebeğin Nefesi Sabunu Bileşenleri
Tatlı badem yağı, Çiğ keçi sütü, Zeytinyağı, Shea yağı, Hintyağı, Hindistan cevizi yağı, Kakao yağı, Palmiye yağı, Kül suyu, Karanfil esansiyel yağı, Papatya esansiyel yağı

Anti Aging Soap

Muhteşem bir cilt bakım sabunu!
Anti aging soap'ta kullandığımız bileşenler

 

Nar Sirkesi:Cilt lekeleri, çiller ve izlerinin giderilmesinde nar sirkesi çok faydalıdır. Cildin parlak olmasını sağlar ve erken yaşlanmayı da geciktirir, erken yaşlanmadan dolayı oluşan ince çizgilerin giderilmesinde çok etkilidir, Kellik tedavisinde kullanılır ve saç dökülmelerini minimuma indirir

Nar Çekirdeği Yağı:Cilt dokusunun daha pırıltılı ve elastik görünmesini sağlar. Nar çekirdeği yağı kırışıklıkların ve ince çizgilerin giderilmesinde çok yararlıdır. Ciltteki hücrelerin yenilenmesini sağlar, cildin kaybettiği kolajeni ve cilde gerekli olan mineralleri kazandırır, cildin yağ oranını dengeler ve cildi canlandırır, nar çekirdeği yağı soğuk sıkım zeytinyağı ve Hindistan cevizi yağı ile kullanıldığından mucize gibi derin etkilerini yakından hissedebileceğiniz bir sabun
Sizi kendine âşık edecek.


Koalin Kili:koalin kili ciltteki fazla yağı ve gözeneklerdeki yağ bezelerinin oluşturduğu salgıyı emer, ciltteki siyah ve beyaz noktaları yok eder, cildi derinlemesine temizleyerek beyazlatır ve cilt tonunuzu canlı tutar. Detoks etkisi yapar ciltte kan dolaşımını hızlandırır ve cilde daha fazla oksijen girerek besinleri cilt hücrelerine daha verimli iletir. Cilt yenilenmesi kolay olacağı için genç bir görünüm sağlar.

Yaşlanma Karşıtı Sabunu Bileşenleri
Nar çekirdeği yağı, Nar sirkesi, Zeytinyağı, Hintyağı, Hindistan cevizi yağı, Kül suyu, Karanfil esansiyel yağı, Buhur esansiyel yağı

Castile Goat Milk Soap

Bu ürün %100 soğuk sıkım zeytinyağından üretilmiştir. 28˚C soğuk sıkım zeytinyağı ile yapılan harika bir cilt bakım ürünüdür.
Düzenli olarak kullandığınız kimyasal içerikli duş jeli ve sabunlarınız harika bir kokuya , karşı konulamaz kremsi bir kıvama ve bol miktarda köpük üretmesine rağmen aynı zamanda kimyasal maddelerle doludur ve genellikle cildinize hiç yarar sağlamayan ucuz yağlar ile yapılır.
CRS Castilya Natural Soap ise eski geleneksel yöntem kullanılarak yapılmış ve tabii ki renklendirici, koruyucu madde ucuz dolgu maddesi içermeyen doğal bir sabundur. Yaşlanma işlemi sırasında reaksiyona girmeyen herhangi bir alkalin içeriği yavaş yavaş hava ve su içeriği ile temasta yavaşça parçalanır, sabun kalıplarını sertleştirir, daha az kokar ancak tüm yağlar düştükçe cilt için daha sağlıklı hale gelir. Castilya Natural Soap sağlıklı ve güzel bir yüz ve vücut sabunu. Tüm sabun kalıplarımız doğal, kimyasal madde içermeyen bir sabun arayan herkes tarafından güvenle kullanılabilir, ayrıca çeşitli cilt sorunlarına da yardımcı olabilir. Bu sabunun yapımında kullanılan zeytinyağı kremsi bir kıvam verir ve özellikle yumuşak ve nemlendirici yapar. Sızma zeytinyağı değerli antioksidanlar içerir. Cildinizin doğal dengesini geri kazanmasına yardımcı olur, kızarıklığı ve tahrişi azaltan hafif bir anti-enflamatuar etkiye sahiptir ve genellikle en hassas cilt tipleri tarafından tolore edilir. Yaşlanan sabunlarımız zamanla kokularının çoğunu kaybeder, ancak yaşlanan sabunların yararları kokudan çok daha fazladır, zamanla tüm su buharlaşır ve uçucu yağlar taşıyıcı yağlar ile birlikte konsantre olur.
Dünya ünlü %100 Doğal kastilya sabununa keçi sütünün mucizevi etkilerini eklemesek olmazdı!
Bu onu bebekler içinde kullanabileceğimiz harika bir sabun haline getirdi.
Keçi sütü: Ciltteki siyah noktaları temizleyen, saçları gürleştiren bir efsane! Kozmetik sanayiinde sıkça kullanılan keçi sütü cilt bakım kremleri ve sabunlarının olmazsa olmazlarındandır. Cilt kırışıklıklarını ve göz altı torbalarını önleyen keçi sütü, cilt güzelliğine katkı sağlamaktadır. Sabun yapımında kullanılan keçi sütü, içerdiği doğal yağlar ve proteinler bakımından oldukça zengin bir içeriğe sahiptir. Uzmanların her cilt tipine önerdiği keçi sütü sabununu her yaş gurubundan bireyler rahatlıkla kullanabilirler. Yaşlanma karşıtı olduğu bilinen keçi sütü cildi nemlendirir ve yumuşatır.
Castile Goat Milk Soap Bileşenleri
Soğuk sıkım zeytinyağı, Koalin kili, Keçi sütü, Kül suyu, Frankincense esansiyel yağı, Ylang ylang esansiyel yağı, Sandal ağacı esansiyel yağı

Sea Clay & Seaweed Soap

Artisan kokusuz sabun denizi etkisi.
Cildiniz yardım istiyor mu? Biz diyoruz esmer deniz yosunu (Kelp)!
Kelp içerdiği mineraller ve besin maddeleri nedeniyle, bir çok faydası olan harika, doğal olarak üretilmiş bir üründür. Kelp denizde yetişir ve 150 metre uzunluğa kadar büyüyebilen bir tür deniz yosunudur, yeşil/kahverengi renkli olup bitki ve ağaçlar gibi kökleri olmamasından dolayı oldukça benzersizdir. Deniz tabanına köklerle bağlanmaz ve besinleri aynı şekilde emmez, fotosentez sürecinde büyür.

Cildiniz yardım istiyor mu? Biz diyoruz deniz yosunu!
Organik deniz yosunu (Besin dolu bir deniz yosunu türü) ve yeşil çay, detoks ve cildi temizler . Aynı zamanda harika, hafif, doğal pul pul döküntü oluşturur. Deniz yosunu besin bakımından zengindir ve mükemmel bir uyarıcı ve pul pul döküntü demektir. Deniz bitkilerinin cildi iyileştirdiği, nemlendirdiği, detoksifiye ve yeniden mineralize ettiği bilinmektedir. Amino asitleri ve kaygan dokularıda cilt için bir düzenleyici olarak işlev görür.
Rafine edilmemiş kakao yağı cildi nemlendirirken, deniz yosunu cildi nazikçe parlatır. Zeytin, Hurma ve Hindistan cevizi yağı içeren organik deniz yosunumuz cildi temizler detoksifiye eder ve doğal olarak kokuları giderir. Bu sabun vücutla birlikte harika bir yüz sabunudur ve kokusuz bırakılmıştır.

Deniz Kili ve Deniz Yosunu Sabunu Bileşenleri
Deniz kili, Deniz yosunu, Zeytinyağı, Palmiye yağı, Shea yağı, Saf su, Kül suyu, Kokusuz

LAVENDER LEMON YOGURT

SOAP

Bu sabuna âşık olacaksınız!
Lavender Lemon Yogurt Soap ta kullanılan içerikler.

Yoğurt:
Çok eski çağlardan beri alternatif tıp alanlarında kullanılan, antioksidan özelliği sayesinde ciltteki kaşıntıları, kızarıklıkları gideren yoğurt, gözenekleri sıkılaştırarak adeta siyah noktaları derinden etkileyerek yok ediyor. Genişleyen gözenekler zamanla sivilce veya siyah noktaya dönüşür. Bu durumu engelleyen yoğurt sivilcelerin azalmasına yardımcı olur. Çinko bakımından da zengin olan yoğurt     sivilcelerden kaynaklanan lekeleri de yok eder. Makyaj yaptığınızda cildinizdeki pul pul görünümden şikâyetçiyseniz, yoğurtta bulunan enzimler, asitler ve mineraller sayesinde de bu durumu ortadan kaldırabilirsiniz.

Ayçiçek yağı:
Ayçiçek yağı cildinizin güneşten zarar görmesini önlemeye yarayan bir antioksidan olan E vitamini yönünden zengindir. Cildinizin nem ve yumuşaklığını muhafaza ederek kurumasını önler.

Zeytinyağı:
Cildi nemlendirir, cilt döküntülerini ciltteki kızarık ve kaşıntıyı giderir, cilde peeling yapar, cilt lekelerini giderir, sivilceleri tedavi etmeye yardımcı olur.

Hindistan cevizi yağı:
Hindistan cevizi yağı ciltte bulunan lekeleri giderir, ciltte bulunan yaraların iyileşme sürecini hızlandırır. En önemli özelliklerinden biri cilt tonunu eşitlemesi ve kalojen üretimini hızlandırmasıdır. Tüm cilt tiplerine uygun olan Hindistan cevizi yağı gözaltı morluklarını gidererek cildi muhteşem bir şekilde onarır.

Lavanta Limonlu Yoğurt Sabunu Bileşenleri
Ayçiçek yağı, Yoğurt, İrmik, Zeytinyağı, Hintyağı, Hindistan cevizi yağı, Saf su, Kül suyu, Lavanta esansiyel yağı,Limon esansiyel yağı

POMANDER SOAP

Baharat bombası! Ruh ve huzur İklimi!
Pomander Soap ta kullanılan bileşenler

Yenibahar Toz:
Yenibahar pimenta bitkisi mersingiller familyasından baharat elde edilen bir bitkidir. Her tarafı kokuludur. Kokusu ve tadı tarçın ve karanfile benzer. Vücutta kan dolaşımını hızalandırır. Potasyum içeren yenibahar anti mikrobik, anti bakteriyel ve anti septiktir. Bakteriler ile mantarların sebep olduğu yaraların tedavisi için kullanılır. Yenibaharın en önemli özelliği iltihabı azaltma ve vücudun bazı bölgelerinde ağrıyı hafifletmesidir, aynı zamanda artrit, gut, kas ağrıları ve hemoroide de iyi geldiği bilinmektedir.
Karanfil Toz:
Karanfil tozu çok etkili antioksidan olması sayesinde sivilceleri yok etmede çok başarılıdır. Sinir sistemini uyarıcı etkisi sayesinde cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlayarak cilt lekelerinin iyileşme sürecine oldukça etkilidir.
Kahve:
Kahvenin yalnızca tüketilmesi değil, telvesinin de cilde birçok faydası bulunuyor, yapılan bir araştırmada kahve cilde uygulandığında, cilt altında kan damarlarını daraltarak, şişlik gibi problemlerin inmesine yardımcı olur. Gözaltı şişkinliğini alan aslında kafeindir.
Biberiye yağı (essential):
Biberiye yağı ile genç ve pürüzsüz cilt elde edebilir ve cildinizi daha sıkı yapabilirsiniz. İçeriğindeki manganez yoğunluğu sayesinde kırışıklıkları en aza indirerek cildin dış etkenlere bağlı yorgunluğunun giderilmesinde yardımcı olur. İçeriğindeki antioksidanlar sayesinde ciltte bulunan serbest radikallerin faaliyetlerini engelleyip cildin yaşlanmasını yavaşlatır.
Pomander soap,  aroma terapi hissi yaşatır.
Shea yağı:
A,D,E,F vitamini açısından zengindir, yüz ve vücutta nemlendirici olarak kullanılır. İçerisinde bulunan A ve E vitaminleri yaşlanma etkilerini azaltır, kırışıklıkları giderir.
Zeytinyağı:
Cildi nemlendirir. Cilt döküntülerini, ciltteki kızarık ve kaşıntıyı giderir, cilde peeling yapar. Cilt lekelerini giderir, sivilceleri tedavi etmeye yardımcı olur.
Palm yağı:
Cilde bakım yapar, temizleyici ve nemlendiricidir, saç sağlığını korur.

Baharatlı Sabun Bileşenleri
Baharatlar, Zeytinyağı, Shea yağı, Palmiye yağı, Hintyağı, Hindistan cevizi yağı, Saf su, Kül suyu, İlaç yapımında kullanılan biberiye, Karanfil esansiyel yağı, Portakal esansiyel yağı

Charcoal & Clay Facial Soap

Bu sabunda aktif karbon kömürü ve bentonit kili kullanılmıştır.

Kil ve Kömür!
Sabunumuza neden kil ve kömür ekliyoruz?
Cilt ve saçta kalıntı bırakmazlar mı?
Cilt üzerinde kesinlikle bir kalıntı bırakmadıkları gibi doğal olarak anti bakteriyel ve toksin giderici olduklarından, akneye eğilimli ciltler için kesinlikle mükemmeldirler. Aslında bu ürün bir cilt sabunu olarak üretildi ancak inanılmaz bir derecede iyi çalışan yumuşak bir yüz sabunu olarak kullanım sonuçlarına hayran olmamak elde değil. Ayrıca aktif karbon kömürü ve bentonit kilinin sabunun kullanım ömrünü uzattığını söyleyebiliriz.
Aktif Karbon:
Yaşlanmayı geciktirir, gözenekleri sıkılaştırır, cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Cilt yağ dengesini kontrol altına alır. Akne, akne izleri ve siyah noktaları giderir. Cildi besler nemlendirir, kuru cilde sahip olanların cildini tozdan ve tıkanmış gözeneklerden arındırır.
Bentonit Kili:
Egzama, dermatit ve sedef hastalığını iyileştirmek için çok faydalıdır. Cildinizde arındırma görevi yapar. Hücrelerin daha fazla oksijen almasına izin verir vücudu alkalize eder.
Charcoal & Clay Facial Soap günlük kullanıma uygun mükemmel el yüz vücut sabunudur.

 

Akif Kömür Tozlu Kil Yüz Sabunu Bileşenleri
Kömür, Bentonit kili, Zeytinyağı, Hintyağı, Hindistan cevizi yağı, Saf su, Kül suyu, Lavanta esansiyel yağı,Çay ağacı esansiyel yağı

Hair Care Soap (BIOXCIN)

Yok böyle bir sabun!
Saç sağlığı için yapılmış gerçekten çok komplike bir ürün. İçeriğini paylaştığımızda bize hak vereceğinize inanıyoruz.
Bioxcin:
18 Aminoasitten oluşan ve saça tutunan peptitler ile zenginleştirilmiş bir formüldür. İnsan saçındaki mevcut peptitlere eşdeğer bir aktif olup korteks ve kütiküla tabakalarının özgün peptitlerini içerir. İçeriğinde flavonoitler, vitaminler ve mineraller bulunmaktadır. Vitaminler (A,B1,B2,B5,B9) saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur. Mineraller (Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum) saçları besler. Flavonoitler (kemferol, apigenin, mirisetin) saç tellerini hasarlardan korur. Yağ asitleri (Omega-6, Omega-9) saç dökülmesine karşı etkilidir.
Provitamin B5 , Keratin, E vitamini; Saçlarınız kuru ve boyalıysa, saç yanması gibi bir sorunla karşı karşıyaysanız sıvı keratin, E vitamini, B5 vitamin üçlüsünü muhakkak kullanmalısınız. Biz sizin için saç bakım sabunumuzda bunu yaptık. Saç dökülmesi gibi durumlarda B5 vitamini kullanılır, dökülen saçların oluşturduğu kıl köklerini besleyici etkileri vardır.
Fındık yağı:
Saç köklerini güçlendirir, saçların doğal rengini korumasına yardım eder. Kuru saçları nemlendirir, saçlara parlaklık verir, bölünmüş saç uçlarına iyi gelir.
Ceviz yağı:
Cilt sağlığının yanı sıra saç sağlığına da önemli katkılarda bulunan ceviz yağı saç derisini besleyici özelliğe sahiptir. İçeriğindeki proteinler sayesinde saç derisini bakterilerden ve ölü hücrelerden arındıran ceviz yağı aynı zamanda saçı nemlendirir ve dökülmesini önler.
Argan yağı:
Saç tellerini güçlendirerek hızlı uzamasını sağlar, saç derisinin ihtiyacı olan nemi karşılar. Saçları ısıya karşı korur ve kırılmalarını önler. Saç uçlarını kökten uca besler.
Tatlı badem yağı:
Badem yağı saçı içten besler, kırılmaları ve dökülmeleri önler. Saçların nem ihtiyacını karşılar. Doğal saç kremi vazifesi gören badem yağı saçların daha parlak görünmesini sağlar. Badem yağı içerdiği vitamin ve mineraller sayesinde yıpranmış ve cansız saçları onarıp hacim kazandırır. Pek çok kişinin derdi olan saç derisinde kaşıntı, pul pul dökülme ve kızarıklarda badem yağının iyileştirici etkisiyle yok olur.

Saç Bakım Sabunu Bileşenleri
Pro Vitamin B5, E Vitamin, Bioxcin, Keratin, Tatlı badem yağı, Argan yağı, Fındık yağı, Ceviz yağı, Zeytinyağı, Hintyağı, Hindistan cevizi yağı, Saf su, Kül suyu, Kokusuz

aloe vera soap with neemoil

Gerçekten cilt dostu bir sabun mu istediniz!
Aloe vera sabunumuzu kullanabilirsiniz. Ayurveda tıbbında aloe vera nın egzama ve sedef hastalığı gibi cilt sorunlarını gidermek için yaygın olarak kullanıldığı bilinmektedir. Kısmen Anti-enflamatuar özelliklerinden dolayı aloe vera kuru cildi iyileştirmeye, nemlendirmeye ve yatıştırmaya yardımcı olur, hatta sivilcelerin önlenmesine yardımcı olabilir.
Doğal Bileşenler kullanılarak formüle edilen soğuk proses aloe vera sabununda doğal cilt bakım özellikleri için su yerine aloe vera jeli kullandık.
Sabun içeriğindeki Neem yağıda anti-enflamatuar özellikleri nedeniyle değerlidir. Doğal cilt bakım ürünlerinde kullanıldığında, neem yağı egzama, akne, saç kıran, soğuk algınlığı, sedef hastalığı siğiller, enfekte yanık yaraları ve yavaş iyileşen cilt ülserleri gibi cilt koşullarına yöneliktir. Ayrıca çeşitli cilt enfeksiyonlarını kontrol etmeye yardımcı olduğu bilinmektedir.
Aloe vera soap with neem oil sabunumuzda kullandığımız koalin kili ise ciltteki fazla yağı ve gözeneklerdeki yağ bezelerinin oluşturduğu salgıyı emer, ciltteki siyah ve beyaz noktaları yok eder, cildi derinlemesine temizleyerek beyazlatır ve cilt tonunuzu canlı tutar. Detoks etkisi yapar ciltte kan dolaşımını hızlandırır ve cilde daha fazla oksijen girerek besinleri cilt hücrelerine daha verimli iletir, cilt yenilenmesi kolay olacağı için genç bir görünüm sağlar.

Espresso Coffee Soap

İçindeki kahve aşkını ortaya çıkar!
Bol miktarda Brezilya kahvesi, kakao yağı ve badem yağı ile karıştırılır. Taze demlenmiş kahvenin aroması, vanilya kokusu, fındık yağı ile zengin Brezilya espresso kahvesi, kakao yağı ve badem yağı ilavesiyle karıştırılmış çekilmiş kahve, ölü deri hücrelerini uzaklaştırmaya yardımcı olduğu için bunu harika bir banyo sabunu yapar. Bu sabun herhangi bir kahve sever ya da taze demlenmiş egzotik kahvenin aromasını takdir edebilecek birisini hayal kırıklığına uğratmayacak.
Kahve cildinizi farklı şekillerde sağlıklı tutabilir. Cilt kanseri ve melonom gibi hastalıkları önlemeye yardımcı olmak dışında kahve genel olarak cilt problemlerinin ve hastalıkların oluşumunu azaltmaya yardımcı olabilecek antioksidan içeriklere sahiptir. Ayrıca etkili bir güneş kremi görevi görür ve güneş yanığı ve kırışıkları önler.
Gözaltı şişkinliğini azaltın!
Gözlerin altındaki koyu halkalardan (Genellikle kalıtsal olanlardan) kurtulmasa da kahvede kafeinin anti enflamatuar özellikleri gözaltı kızarıklığı ve iltihabı en aza indirmeye yardımcı olur. Ayrıca bu koyu halkalara katkıda bulunan, gözlerinizin altında kan birikmesini önler. Pek çok göz kreminde bir bileşen olarak keşfedebilirsiniz.
Espresso Coffee Soap günlük kullanım için idealdir + uzun ömürlüdür.

Beauty Honey & Beeswax Soap

Bal mumu ve bal mucizesi!
Beauty Honey & Beeswax Soap genç kalmanın sırrı!
Beauty Honey & Beeswax Soap ta kullandığımız bileşenler

Balmumu:
Eski çağlardan beri balmumu bir şekilde insanların hayatlarında hem gıda hem de kozmetik unsuru olarak yer edinmiştir. Mesela Mısırlılar balmumunu saçları için, Romalılar ise nemlendirici olarak vücutlarında kullandılar. Balmumu kozmetik sektöründe sıkça kullanılır, balmumunun tercih edilmesinin nedenlerinden biri kıvam arttırıcı olması diğeri saçlara ve cilde olan faydalarıdır. Balmumu sabun ve kremlerde kullanıldığı zaman cildi örten bir katman oluşturur, bu dış etkenlere karşı cildimizi korumaya yardımcı olur, cildimizi uzun süre nemli ve parlak tutar. Kuru ve tahriş olmuş ciltleri rahatlatma özelliği bulunan balmumu bol miktarda A vitamini içerir bu sayede havadaki nemi çeker, cildimizin ve saçlarımızın kurumasına izin vermez.

Organik Bal:
Balın içinde bulunan doğal nemlendiriciler saçın ve cildin nem ihtiyacını giderir, neme doymuş olan saç yapısı kırılmaya ve yıpranmalara karşı dayanıklıdır. Balın en önemli özelliği saçları parlak göstermesidir, bal saçları besler ve güçlendirir. Ballı şampuan reklamlarında duyduğumuz bu cümle doğru ama şampuandaki bal miktarını kestirmesi zor (kullanılan kimyasallarda cabası) en iyisi yine doğal ürünler kullanmak. Saçınız aşırı derecede kabarıyor ve elektrikleniyor ise ballı sabunumuz tam size göre.
Bal ile cildinizi güzelleştirmeye ne dersiniz? Siyah noktalardan, sivilcelere, ciltteki çukurlardan, ölü derilere kadar saymakla bitmeyen faydaları vardır. Son günlerde özellikle sivilce tedavilerinde kullanıldığı gözlemlenen bal ayrıca kolajen desteği sağlar. Gözenekleri temizler siyah nokta oluşumunu önler.

Tatlı Badem Yağı:
Saçların uzamasına yardımcı olur, saçları besler ve saç dökülmesini engeller. Kellik problemine çözüm üretir. Saç beyazlamasını engeller, kepek problemini yok eder, saçlarda elektriklenme sorununa çözüm üretir.

Beauty Honey & Beeswax Soap Bileşenleri
Tatlı Badem yağı, Bal mumu, Hintyağı, Hindistancevizi yağı, Zeytinyağı, Palm yağı, Organik Bal, Çay ağacı yağı (Esansiyel),
Kaoliln kili

Volcanic Ash Soap

Volcanic Ash Soap
Sırların Efendisi!
Biz ona volkanik aşk diyoruz, Onu tanıyınca bizim gibi düşüneceksiniz.
Sınırlı üretim volkanik kül sabunu, sadece duşta banyoda değil günlük el temizliğinde de kullanabileceğiniz dayanıklı harika bir sabun. Kleopatra volcanic Ash Clay i günlük güzellik rejiminin bir parçası haline getirdi. Bugün volkanik kül kili en iyi korunan bir sırdır. Uzun zaman önce dünya insanlığa en değerli armağanlarından birini verdi! Patlayan yanardağlar dünyaya sürüklenen yere yerleşen ve yağan yağmurla boğulmuş hale gelen gökyüzüne tozlu kül yağmurları gönderdi. Volkanik kül ve suyun füzyonu bilinmeyen bir süre boyunca orada kalan mineral madde bakımından zengin bir madde yarattı ve insan bu maddenin volkanik kül kilin insan vücudunu temizlemenin, güzelleştirmenin ve arındırmasının anahtarını tuttuğunu keşfetti.
Bugün volkanik kül kili, dünyadaki en seçkin sağlık ve güzellik kaplıcalarının en iyi saklanan sırrıdır. Cildin yüzeyine uygulandığında, bu yatıştırıcı kil ölü deriyi kaldırır, cildi sıkılaştırır ve canlandırır ve daha genç görünümlü bir cilt oluşturur. Aynı zamanda cildin içine gömülü toksinleri çıkartabilme özelliğine sahiptir. Volcanic Ash Clay’in güçlü temizleme ve emme özellikleri lekeler, selülit, güneş hasarı, çatlak izleri, kırışıklıklar ve daha fazlası için çok aranan bir çözümdür. Maalesef pahalı kil tedavileri sadece onları karşılayabilecek imtiyazlı birkaç kişiye … yani şu ana kadar öyleydi! CRS sope & soap kalitesiyle bundan sonra herkes imtiyazlı.
Erkeklerde onu çok sevecek çünkü volcanic ash soap aynı zamanda harika bir tıraş sabunu! Nadir toprak elementlerinden yapılmış volkanik kül kili derin temizlik fırçaları gibi cildi temizler, yumuşatır ve detoksifiye eder.  İnatçı sivilceleri ortadan kaldırır, cildinizi doğal güzelliğine kavuşturur. Sabunumuz eski bir geleneksel yöntem kullanılarak yapılmış ve tabii ki renklendirici koruyucu madde veya ucuz dolgu maddeleri içermeyen doğal bir sabundur. Sağlıklı ve güzel bir yüz ve vücut sabunu. Sızma zeytinyağı değerli antioksidanlar içerir. Cildinizin doğal dengesini geri kazanmaya yardımcı olur, kızarıklığı ve tahrişi azaltan hafif bir anti enflamatuar etkiye sahiptir ve genellikle en hassas cilt tipleri tarafından iyi tolore edilir. Yaşlanan sabunlarımız zamanla kokularının çoğunu kaybeder ancak yaşlanan sabunların yararları kokudan çok daha fazladır, yaşlanma süresince tüm su buharlaşır uçucu yağlar taşıyıcı yağlarla birlikte konsantre olur.

Volkanik kül sabunu Bileşenleri
Kakao yağı, Hindistancevizi yağı, Soğuk sıkım Zeytinyağı, Volkanik kül, Saf su, Lye, Sandal ağacı esansiyel yağı

Goat Milk & Oatmeal Soap

Keçi sütü mucizesi!
Ciltteki siyah noktaları temizleyen, saçları gürleştiren bir efsane! Keçi sütü sabunu ciltte nemlendirici bir etki oluşturuyor bu nedenle kuru ciltlilerin yardımına koşuyor. Ciltteki siyah noktaların kolayca temizlenmesini sağlıyor, düzenli olarak kullanıldığında gözenekleri sıkılaştırıyor, sivilcelerin oluşumunu engelliyor, oluşan sivilcelerin daha hızlı bir şekilde yok olmasını sağlıyor.
Cilt üzerindeki etkilerini, egzama ve mantar gibi ciltte oluşan daha ciddi problemlerde de gösteriyor. Doğal bir peeling etkisi oluşturarak ciltteki ölü derileri ciltten uzaklaştırıyor. Koltuk altı, diz kapağı gibi çeşitli nedenlerle kararmış olan bölgelerin renginin açılmasını sağlıyor. Güneş lekelerinin daha hızlı geçmesini sağlıyor. Saç sağlığını da olumlu yönde etkileyen keçi sütü sabunu, saç derisinin ve saç tellerinin nemlenmesini sağlıyor. Saç derisinde oluşabilen kaşıntı, deri döküntüsü ve kepek gibi problemlerin hızla yok olmasına yardımcı oluyor. Saçların daha hızlı uzamasını ve gürleşmesini sağlıyor. Keçi sütü sabununu aslında doğrudan klasik sabunu kullandığınız şekilde kullanabilirsiniz. Cildiniz için uygulayacaksanız hem cildinizi hem sabunu ıslatın ve çok bastırmadan sabunu dairesel hareketlerle cildinize uygulayın, eğer egzama ve sivilce gibi hali hazırda bulunan bir sorun varsa sabunu doğrudan cildinize sürmek yerine ıslatıp köpürtün ve köpüğünü cildinize sürün.
Yulaf Ezmesi: Cildi nemlendirir, içerdiği beta-glukan cildinizde ince bir film oluşturur. Cildi aydınlatır. Yulaf ezmesindeki proteinler cildin doğal bariyerini korur. Sivilce ve Akne tedavisinde etkilidir. Yulaf saçları besler; saçların dökülmesi, kırılması, yıpranması, solgunlaşması gibi. Pek çok saç sorunu da kuru, kaşıntılı, pul pul dökülen sağlıksız saç derisinden kaynaklanıyor, bu tür saç derisi ve saç sorunları için en doğal ve faydalı ürünlerden birisi yulaftır. Zira yulaf sağlıklı saçlar için gerekli olan demir, magnezyum, bakır gibi mineraller sayesinde saç derisini besler, canlandırır, güçlendirir.
Keçi sütü ve yulaf’ın sabunumuzda bulunan diğer bileşenler (sabit yağlar) Kayısı çekirdeği yağı, soğuk sıkım sızma zeytinyağı, hindistancevizi yağı ve kakao yağı ile konsantre oluşu onu her zaman duşta ve banyoda kullanabileceğiniz mükemmel bir cilt ve saç bakım ürünü yapıyor.
Onu tanıyın! Bir daha bırakamayacaksınız.
Goat milk and oatmeal de kullanılan esansiyel yağları, biberiye ve çay ağacı esansiyel yağlarıdır.
Biberiye: Biberiye yağı baş ağrısına çok iyi gelir. Cilde parlak ve canlı bir görünüm kazandırır. Hafızayı güçlendirir, saç derisini besleyip canlandırır, el ve ayaktaki mantarların giderilmesinde çok etkilidir.
Çay Ağacı: Çay ağacı yağı virüs ve bakterileri vücuttan uzaklaştırır. Akne ve sivilce gibi cilt sorunlarının oluşumunu engeller. Saç derisinin kuruluğu ve ona bağlı olarak kepek sorununun giderilmesinde çok yararlıdır.
Keçi Sütü & Yulaf Ezmesi Sabunu Bileşenleri
Kayısı çekirdeği yağı, Keçi sütü, E vitamini, Yulaf / Yulaf ezmesi, Soğuk sıkım zeytinyağı, Kakao yağı, Hindistancevizi yağı, Hurma yağı, Kül suyu, Biberiye esansiyel yağı, Çay ağacı esansiyel yağı

Skin Care Soap

Cildiniz yeterince beslenmiyor mu?
Pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmak istemez misiniz?
Skin Care Soap tüm cilt ve saç bakım ihtiyaçlarınızı karşılayan bir sabun.
Skin Care Soap ta kullandığımız bileşenler

Kayısı çekirdeği yağı:Cildi tahriş etmeyen ve yatıştıran bir etkiye sahip olan kayısı çekirdeği yağı hafif dokusu sayesinde vücudunuzda yağ hissi kalmamasını sağlar. Kuru cilt tipine sahip olan kişiler içinde oldukça ideal olan kayısı yağı, cildin nemlenmesini sağlar. A,E vitaminleri ve Omega-6 yağ asitleri içeren kayısı yağı cildinizin nem ve yağ oranını dengeleyecektir. Ayrıca yaşlanmanın etkilerini yavaşlatan kayısı yağı egzama gibi cilt sorunlarına sakinleştirici etki sağlar. Cilt bakımı için tercih edilmesinin yanı sıra saç bakımında da oldukça etkilidir. Kayısı yağı; saç derisini nemlendirir, saç kırıklarının oluşumunu önler, saç köklerini ve tellerini besleyerek saça parlaklık verir ve saçların hızlı uzamasını sağlar.

Argan Yağı:Saçın parlak görünmesini sağlar, boyalı saçlar için uzun süre boyanın kalıcı olmasını sağlar, saç kırıklarının onarılmasında yardımcı olur. Kepek oluşumunu engeller, saç dökülmelerini engeller ve kolay şekil almasını sağlar. Kuru ciltlerde de nemlendirmeyi sağlar, Erken yaşlanmaya neden olan kırışıklıkların oluşmasını engeller, kuru vücudunuz varsa da kullanabilirsiniz, vücudunuzu da nemlendirmek için oldukça başarılı olduğunu göreceksiniz.

Avokado Yağı:Saç diplerine işleyerek beslenmesine yardımcı olur, nemlendirici özelliğe sahiptir ve saçların nemlenmesini sağlar. Saçlara yoğunluk vererek hacimli görünmesini sağlar, onarıcı yönüyle yıpranan saç tellerinin güçlenmesini sağlar. Saç dökülmelerine karşı koruma görevi vardır. Zor açılan ve düğümlenen saçlar için taramada kolaylık sağlar. Avokado yağı cildi korur ve güzelleştirir. Yaşlanma karşıtı olarak kullanılabilir, kırışıklardan kurtulmaya yardım eder. İçeriğindeki E vitamini ve potasyum sayesinde hücreleri besler yeni hücre oluşumunu kolaylaştırır. Derideki kaşıntıyı azaltır.

Nar Çekirdeği Yağı:Nar çekirdeği yağı punicic asit içerir. Punicic asit bir anti enflamatuar olarak çalışır bu nedenle vücuttaki serbest radikallerle savaşmada son derece etkilidir. Nar çekirdeği yağı kadınlarda menopoz semptomlarını rahatlatabilir. Doğal bir afrodizyaktır. Yaraları onarır, içerdiği vitamin ve mineraller; B vitamini kompleksleri, K,C,E vitamini Kalsiyum, Bakır, Magnezyum, fosfor, çinko, potasyum ve folat. Bu vitamin ve mineraller sayesinde cilt hastalıklarına karşı çok faydalıdır. Kırışıklık ve yaşlanma belirtilerini yok etmede çok faydalıdır. Cilde derinlemesine nüfuz ederek kalıcı bir nemlendirici etki sağlar, yağ kalıntısı bırakmaz, yağlı ve akneye eğilimli ciltler için idealdir. Nar çekirdeği yağı özellikle saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak kan damarlarını güçlendiren ve saçların sağlıklı uzamasını sağlayan özelliği ile öne çıkan bir bitkisel yağdır. Saçlarda kuruluk, dökülme, kaşıntı, donukluk, kepek, kırılma gibi en çok rastlanılan durumlarda çok etkilidir.

Cilt Bakımı Sabunu Bileşenleri
Kayısı çekirdeği yağı, Argan yağı, Avokado yağı, Hint yağı, Hindistancevizi yağı, Soğuk sıkım zeytinyağı, Nar çekirdeği yağı,Ylan Ylang esansiyel yağı, Kaolin kili, Su, Lye

Buttermilk Baby Soap + Zinc

Buttermilk Baby Soap ta kullandığımız yağlar

Tatlı Badem Yağı:
Tatlı badem yağı E vitamini, kalsiyum, fosfor, selenyum, çinko, bakır, demir, niasin ve magnezyum bakımından oldukça zengin cilt için çok faydalı bir yağdır. Cildi nemlendirir, kuruluğu giderir, cildin yumuşak ve pürüzsüz olmasını sağlar. Cilt te oluşan iltihapları kurutur, cilt döküntülerini giderir cildi tazeler ve canlandırır, cildi ölü hücrelerden arındırır.

Zeytinyağı (Sızma):
Doğal sızma zeytinyağı cildimiz için bir hazinedir. Barındırdığı A,C,D vitaminleri cildi yeniden canlandırır görünümünü yumuşatır ve hoş bir renk tonu kazandırır. Aynı zamanda E vitamini ve antioksidanlar açısından zengin özleri sayesinde cildi yaşlanma etkilerine karşı korur besler, cildin yenilenmesinde önemli rol oynar. Zeytinyağı ciltteki döküntülerin kızarıkların iyileşmesinde de etkilidir.

Hindistan Cevizi Yağı:
Hindistan cevizinde bulunan yağ asitleri cildi derinlemesine nemlendirir ve kurumasını engeller. Nemlendirici özelliği dışında diğer bir iyi yanı ise tüm cilt tipleri için uyumlu olmasıdır. Hindistan cevizi yağı cilt lekelerinden kurtulmaya yardımcı olabilecek harika bir yağdır. Hindistan cevizi yağında bulunan E vitamini ve antioksidanlar iyileşme sürecini hızlandırır ve yeni yara oluşumunu önler. Ek olarak Hindistan cevizi yağında bulunan loirik, koprilik ve koprik asitler kollajen üretimini uyarır, ciltteki hasarın iyileşmesini sağlar ve serbest radikallerin hasarını iyileştirir. Ayrıca ciltte Hindistan cevizi yağı kullanımı ağrı, kaşıntı ve özellikle bebek bezlerinin yarattığı kızarıklığı alır, düzenli olarak kullanma pişiği engellemeye yardımcı olacaktır.

Çinko: Günümüz tıbbında çinko oksit genellikle yanıklar veya yara izleri gibi cilt hasarlarını gidermek için kullanılır ve patojenleri dışarda tutarken nemi kilitlemek için cildin üzerinde koruyucu bir tabaka gibi davranabilir. Çinko oksit için en popüler kullanımlardan biri, bebeğin hassas cildi üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturarak, çocuk bezi döküntülerinin oluşumunu azaltmaktadır. Bu idrarda veya dışkıda bulunabilen bakteri ve diğer tahriş edici maddelerin deri üzerindeki etkilerini azaltır.
Ayran: Yoğurt ile elde edilen ayran cildin elastik yapısı içinde oldukça faydalıdır. Cildin deforme olmuş alanlarını düzenlemede etkili olan ayran, ciltteki kaşıntı ve kızarıklıkları giderir. Gözenekleri sıkılaştırarak siyah noktaları yok ediyor.

Ayran + Çinko Bebek Sabunu Bileşenleri
Çinko, Ayran, Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı, Saf su, Kül suyu, Kokusuz

Rose Romantic Face Soap

Sabun romantik olabilir mi? Tabii ki olabilir! Gül geleneksel olarak sevginin kokusu olarak bilinir. Ancak bununda birçok faydası var. Aroma terapi için gül esansiyel yağı Terapötik olarak , gül esansiyel, depresyon ve anksiyete ile mücadele etmek için kullanılır. Sakinleştirici ve canlandırıcı bir kokunun faydalarına ihtiyaç duyduğunuzda yatmadan önce veya kişisel bir ofiste rahatlamak için mükemmeldir.
Gül tozu, gül suyu, gül esansiyel yağı,  sabun için harika birçok doğal sağlıklı faydalara sahiptir. Cirtal ve metil öjen içeriğiyle antimikrobiyel ve antiseptiktir, öjenel miktarına bağlı olarak güçlü bir antioksidandır.
Gül yağı sabunumuzda bulunan diğer bileşenler, Kayısı çekirdeği yağı, kakao yağı, zeytinyağı, shea butter, hindistancevizi yağı ile konsantredir, buda onu harika bir vücut ve saç bakım sabunu yapar.
Rose Romantic Face Soap, cildi nemlendirir ve pürüzsüz hale getirir. Cilt döküntülerini ciltteki kızarık ve kaşıntıyı giderir. Cilt hücrelerinin güçlenmesine ve cilt dokularının yenilenmesine yardımcı olur. Cildinizin Ph dengesini korumaya yardımcı olur. Böylece siyah nokta ve sivilce oluşumunu önlemiş olur. Besleyici ve nemlendirici özellikleriyle saç kalitesini arttırır, kepeği önler.
Cilt kuruluğunu gideren en etkili doğal nemlendiricilerdendir.

Sour Yeast Soap + Rye

CRS Sope Soap olarak bizi diğerlerinden farklı kılan şey işte bu! Dünyada bir ilk! Ekşi mayanın cilde ve saça olan faydalarından sizi mahrum bırakamazdık.
Vitamin ve mineraller açısından çok zengin olan ekşi mayada B1,B2,B3,B6,B12 vitaminleri ile Amino asitler, fosfor,  potasyum, çinko, demir, manganez, kalsiyum, magnezyum bulunur, tüm bunlar cildinizdeki ölü hücreleri derinden temizler, kırışıklıkları yok eder, cildinizi yeniler ve korur.
Rye powder
Sour Yeast soap bileşenlerinde ki Rye powder iyi bir cilt temizleyicidir içeriğindeki çinko, magnezyum, kalsiyum, demir gibi mineraller sayesinde erken yaşlanmanın etkilerini azaltır. Antioksidan içeriği sayesinde serbest radikallerden korunmanıza yardımcı olur.
Sour Yeast soap + Rye ciltteki lekere karşı çok etkilidir, güneş lekeleri ve çiller için doğal bir tedavi yöntemi olarak yardımcı olur. E vitamini deposu olmasından dolayı cildi besler ve canlandırır. Antioksidan olması sayesinde cildi detoksifiye eder. Sivilceler için doğal bir çözüm yöntemidir. Selülitlerin giderilmesinde etkili bir yardımcıdır. Saç derisini ve tellerini besler ve güçlendirir. Sour Yeast soap + Rye kuru cilt tipine sahip olanların ciltlerini nemlendirirken yağlı ciltler tarafından kullanıldığında ise cildin yağlanmasını geciktirir. Cildimizdeki kolajen üretimini artırarak doğal bir peeling etkisi gösterir ve cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlar.  Cildimizi toksinlerden , makyaj kalıntılarından ve kirden temizleyerek derinlemesine arındırır.

Broccoli Soap

Ürünümüz %100 sızma zeytinyağından üretilmiştir. 28˚C soğuk sıkım zeytinyağı ile yapılan harika bir cilt bakım ürünüdür. Broccoli soap eski geleneksel yöntem kullanılarak yapılmış koruyucu, renklendirici veya ucuz dolgu maddesi içermeyen yüksek kalitede doğal bir sabundur. Tüm sabun kalıplarımız, kimyasal madde içermeyen doğal bir sabun arayan herkes tarafından kullanılabilir. Sızma zeytinyağı değerli antioksidanlar içerir. hafif bir anti enflamatuar etkiye sahiptir ve genellikle en hassas cilt tipleri tarafından iyi tolore edilir.